Home

2202 11 11Opbrengst actie Kerkbalans Meer dan 80% van de kerkbalansopbrengst komt van leden ouder dan 60 jaar. De middengroep (leden tussen de 40 en 59 jaar) draagt 16% bij en de gemeenteleden onder de 40 jaar dragen bijna niets bij.

Het zijn dus de ouderen die het werk van de kerk financieel mogelijk maken. Sommige ouderen hebben meer financiële ruimte dan de gemeenteleden in de middengroep en de jongeren. Bovendien zijn er meer ouderen dan jongeren lid van de kerk. Hoe zorgen we ervoor dat de PKA in 2030 nog een vitale en betekenisvolle geloofsgemeenschap is in Assen?

Reacties:

Gerard Schoep, voorzitter Algemene Kerkenraad
Ernst Lutgert, voorzitter College van Kerkrentmeesters

Zie ook:
Ledendaling Protestantse Kerk Assen
De PKA vergrijst - Is dat een probleem?
Inkomsten Actie Kerkbalans dalen aanzienlijk

Zoeken

Komende activiteiten

We use cookies

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.