Home

FEstival of lessons and carols01Op zondag 16 december staat een concert in de r.-k. kerk aan de Dr. Nassaulaan 3b in het teken van een unieke voorbereiding op het kerstfeest. Het Festival-projectkoor Laudate voert vanaf 15.00 uur het Festival of Lessons and Carols op. Het is een oude, Engelse traditie. De negen Lessons en Carols vormen het raamwerk voor een dienst waarin de geboorte van Christus gevierd wordt.

Het ‘verhaal’ van de negen Lessons en Carols volgt de bijbelse lijn van de val van de mensheid in het paradijs, via de profetische beloften van de Messias tot aan de geboorte van Christus. Dit verhaal wordt verteld in negen korte bijbellezingen uit Genesis, de Profeten en de Evangeliën, afgewisseld met kerstliederen, gezangen en andere koormuziek. De meerderheid van de liederen is onlosmakelijk verbonden met de geboorte van Jezus en de aankondiging daarvan. Carols nodigen uit tot meezingen, en in de koor/samenzang krijgen de bezoekers hier dan ook ruimschoots de gelegenheid voor.
De uitvoering staat onder leiding van Marie-José Coppes.
Vertellers zijn pastoor Tolboom, ds. Koopmans en ds. Struikmans.
Orgel: Ard Lukassen
Toegang: gratis, aan het einde kunt u uw waardering uiten met een vrijwillige bijdrage
Informatie: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Zoeken

Diversen

Komende activiteiten