Home

KoZ 40dJe kunt ook je kinderen laten meedoen met de digitale kerkdiensten in deze tijd van coronacrisis. Kind op Zondag stelt het materiaal tijdelijk gratis beschikbaar. Te downloaden vanaf de website van kindopzondag.
Ook via het Gezinsboekje kan thuis aan bezinning en spiritualiteit gedaan worden in deze veertigdagentijd.

Suggestie van een predikant: de kinderen met hun ouders kunnen thuis een mooie set tekeningen maken voor bewoners in een verpleeghuis, met een opbeurende tekst, bijv: "Lieve bewoners, opa's en oma's, wij weten dat deze tijd voor jullie moeilijk en eenzaam is, en daarom sturen we deze tekeningen... etc." Eventueel met een contactmogelijkheid, 06-nummer o.i.d.

Ook JOP heeft suggesties om in deze coronatijd thuis bezig te zijn.

Zoeken

Diversen

Anbi kerk1

 

  Agenda overzicht  

Komende activiteiten