Home

Goud NBGBijbellezen met kleine kinderen. Hoe dan?!? Wellicht ken je dat gevoel. Dat je het soms even niet weet. Je wilt zó graag je kind laten kennismaken met de Bijbel. Maar hoe doe je dat als ze nog zo jong zijn? En welke kinderbijbel past er bij jou en je kind? In het eenmalige magazine Goud bieden wij jou als opvoeder inspiratie voor gouden momenten met jouw kind en de Bijbel. Het magazine is gratis, omdat het NBG jou en je kind graag op weg wil helpen in jullie reis met de Bijbel!

Naast het magazine ontvang je zes mails met de laatste blogs, podcasts en nieuwste inzichten over dit thema.

In Goud Magazine vind je:

  • Inspirerende praktijkverhalen van bekende christenen als Eline Bakker en Freek van der Brugge
  • Antwoorden op de 10 veelgestelde vragen over kind & Bijbel 
  • Een diepte-interview met pedagoog Maartien Hutter over kindertheologie
  • Inzicht in de geloofsontwikkeling van jonge kinderen
  • 5 verhalen uit de Top 5 kinderbijbels
  • 10 praktische bijbelleestips 

Aan te vragen op de website van het Bijbelgenootschap

Zoeken

Diversen

Anbi kerk1

 

  Agenda overzicht  

Komende activiteiten