Home

Scipio app posterOp 22 januari jl. werd een nieuw record bereikt: er zijn nu al 500 gebruikers in de PKA van de Scipio App! Een mooi getal. Daar zijn we blij mee. En toch als je weet dat er sinds de introductie van de app zo'n 1700 leden zijn uitgenodigd om de app te downloaden, dan is er nog veel groeipotentieel. Daarom, we nodigen u en jou hierbij opnieuw enthousiast uit om de app op je telefoon en/of tablet te zetten. Want de app is een bron van informatie!

In de filmpjes (klik op de Lees-meerknop) vind je meer info en kun je zien hoe je app installeert.
De app kan gedownload worden uit Google Play (Android) of App Store (Apple)

  

 

 

 

En zo installeer je de app: (klik op het pijltje in het plaatje hieronder)

 

Zoeken

Diversen

Anbi kerk1

 

  Agenda overzicht  

Komende activiteiten