Home

SamenLeukeDingenDoen01Onder de noemer Doe eens willen we eenmalige activiteiten gaan organiseren. Daarvoor zoeken we nog vrijwilligers. Dat kan van alles zijn, een stuk wandelen of geocachen, samen thee drinken, spelletjes doen, een middagje foto’s maken etc etc. Hoe ziet zo’n activiteit er dan uit?

Misschien fotografeer je al jaren en vindt je het harstikke leuk om een jongere mee op pad te leren. Dan kun je samen met een tiener op pad gaan om nieuwe foto’s voor hun social media te maken. Zij kunnen jou weer van alles leren over welke trends er momenteel zijn en zo heb je samen een creatief projectje!

Of verveelt het om altijd maar de hond in je eentje uit te laten? Wie weet is er een tiener die heel graag een hond wil, alleen is er thuis geen plek. Dan kunnen jullie samen de natuur in gaan!

Iedereen heeft het in deze tijd nodig om af en toe het huis uit te gaan en wat mensen te zien. Zo kunnen iets voor elkaar betekenen, zeker ook voor de jeugd!

Zin om mee te doen? Meld je bij Daniël Kehanpour

Zoeken

Diversen

Anbi kerk1

 

  Agenda overzicht  

Komende activiteiten