Home

Uw toezegging digitaal doorgeven

We doen het samen!

is het thema van de actie Kerkbalans 2023.

U kunt digitaal toezeggen voor de actie Kerkbalans 2023. Gemeenteleden van wie het e-mailadres bekend is op het Kerkelijk Bureau hebben een e-mail ontvangen met het registratienummer waarmee ze kunnen inloggen.

Heeft u geen e-mail ontvangen? Neem dan contact op met het Kerkelijk Bureau om uw e-mailadres door te geven ().

U kunt uw digitale toezegging invullen op deze website met het toezeggingsformulier. Om te kunnen inloggen moet u gebruik maken van de inlogcode die op het in de e-mail of op het toezeggingsformulier vermeld staat. U kunt uw toezegging eventueel gelijk voldoen met iDEAL.

We stellen het erg op prijs als u van deze mogelijkheid gebruik maak, want digitaal toezeggen scheelt het Kerkelijk Bureau veel tijd en papier.

Mogen wij op uw toezegging rekenen?

Zoeken

Komende activiteiten

We use cookies

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.