ANBI Gegevens Diaconie

OekraineHet derde en vierde transport uit Assen naar Oekraïne heeft heel wat teweeg gebracht. Ontroerend maar ook confronterend zijn de foto’s van kinderen met snoepgoed en de muren met kogelgaten. Ik verwijs naar het artikel op de website van Vredenoord vredenoord-assen.nl waar de uitgebreide en de persoonlijke feedback voor de Protestantse gemeenschap van Assen is opgenomen. De vrouwen uit Oekraïne komen in het Palmpasen weekend naar Assen. Ongetwijfeld met verhalen en uitleg hoe ‘Assen’ kan helpen. Natalia noemt in haar bericht daar al initiatieven van. Wordt vervolgd!

Henk, Helene, Ralph.

We use cookies

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.