ANBI Gegevens Kerk

2023 02 07LevenseindeVan zaterdag 27 mei tot en met zaterdag 3 juni, zondag 28 mei is eerste pinksterdag

Leden van gemeenten aan de Drentse Hoofdvaart, van Assen tot Meppel, kunnen samen op vakantie. Deze vakantie vindt plaats in het mooie zorghotel op landgoed Hydepark in Doorn.

De diaconieën van de Protestantse Kerk in Nederland en het Vakantiebureau verzorgen hier vakanties voor mensen die zorg nodig hebben, of die om andere redenen niet zelfstandig op vakantie willen of kunnen gaan. De accommodatie is prachtig gelegen op een oud landgoed te midden van de Utrechtse Heuvelrug.

Er kunnen gasten mee met verschillende (of geen) zorgvragen, zoals:

  • mensen die niet alleen op vakantie kunnen/durven gaan en weinig of geen zorg nodig hebben
  • ouderen, al dan niet met een haperende gezondheid
  • mensen die in een verpleeghuis wonen (ook paren waarvan één van beiden bijvoorbeeld in een verpleeghuis woont)
  • paren waarvan één van beiden zorg nodig heeft en de ander nog vitaal is
  • mensen, jong of ouder, die aangewezen op zorg en/of rolstoel gebonden zijn

De week wordt begeleid door een grote groep vrijwilligers, waaronder verpleegkundigen. Er zijn verschillende groepsactiviteiten, optredens van zangroepen, een filmavond, maar er is ook ruimschoots gelegenheid voor bijvoorbeeld wandelen en/ of fietsen (al dan niet met rolstoel of aangepaste fietsen).

Kosten: 1 persoonskamer €895,- p.p., 2 persoonskamer €825,- p.p. exclusief annuleringsverzekering.

Heeft u belangstelling om mee te gaan deze vakantieweek of kent u iemand die ervoor in aanmerking zou willen komen?

U kunt zich aanmelden bij de diakenen van uw wijkgemeente:

De Drieklank: Siska Dijkstra, (0592) 353 245

Jozefkerk: Hennie Kosse, (0592) 351 358, Gerda Zwama, 06 114 428 74

Vredenoord: Karin Bossema, 06 203 673 08 (tussen 17.00 en 18.00 uur)

We use cookies

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.